poniedziałek, 20 czerwca 2022

Rekrutacja pracowników do pracy w Niemczech

Oferty pracy w Niemczech

Monter rusztowań 👨‍🔧
Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy/ Belgia/ Holandia

Interesuje Cię praca za granicą na stanowisku montera rusztowań? Posiadasz doświadczenie, chcesz pracować w wielu krajach Unii Europejskiej i zarabiać kilkukrotnie więcej?
Zarobki w EURO, międzynarodowe projekty, darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy.
Wynagrodzenie od 2400 euro na rękę. Bez potrąceń za nocleg czy transport. Pracodawca pokrywa wszystkie koszty za Ciebie.
Zakres obowiązków:
montowanie rusztowań zgodnie z wytycznymi
przestrzeganie zasad BHP
Czego oczekujemy?
doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
uprawnienia monterskie
znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie poleceń przełożonego
gotowości do pracy na terenie UE i pobytu za granicą na min. 3-4 miesiące
uczciwości i rzetelności
sprawności fizycznej oraz manualnej
prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
inne certyfikaty – praca na wysokości, atex 0 – mile widziane
Co oferujemy?
umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
wynagrodzenie 12-15 netto euro/godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
darmowy transport oraz noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych.
niezbędny sprzęt, ubrania robocze oraz obuwie
dodatek za nadgodziny/dodatek nocny/dodatek świąteczny
pracę w systemie jednozmianowy 7-16 / 8-17